sobota, 21 lutego 2015

Friends 4ever ! + czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

Hej kochani, dzis przychodzę do Was z postem 'Friends 4ever' i chyba każdy domyśla się o czym on będzie :) lecz na początku chciałabym Was przeprosić za moją długą nieobecność :/ miałam taki trochę ciężki czas, ale już wszystko jest ok :) Przechodząc do dzisiejszego tematu, zaczniemy od bardzo często zadawanego sobie pytania "Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?" 
No właśnie. Oto jest pytanie... Na internecie znalazłam sondę, której wyniki mówią:
 30% z Was uważa że przyjaźń damsko-męska nie istnieje
 60% uważa że przyjaźń taka jest możliwa 
 10% z Was nie ma na ten temat zdania
Ja osobiście uważam, że jest to możliwe, bo sama doświadczam już dwóch takich przyjaźni :) jedna moja przyjaźń damsko-męska będzie trwała w kwietniu już 3 lata, więc jak widać wszystko jest możliwe. Druga aktualnie od września, więc no nie długo, ale mimo wszystko świetnie się dogadujemy, choć i często kłócimy. Powiem wam, że w takich przyjaźniach niektórzy ludzie po prostu nie panują nad uczuciami, i często bywa tak, że jedna osoba, się zakochuje w tej drugiej. Mnie na szczęście to nie dotyczy, więc te przyjaźnie mają szanse przetrwać lata. :) Trzeba po prostu uważać... pewien Cytat o tym mówi :

"  'Kocham Cię.' - dwa słowa, które potrafią zniszczyć przyjaźń,
'Zostańmy przyjaciółmi' - dwa słowa, które niszczą miłość  " 

Załóżmy, dziewczyna ma chłopaka, a podczas tego właśnie związku zaprzyjaźnia się z kolegą. Chłopak jest o nią bardzo zazdrosny, ale tak naprawdę to nie ma o co, skoro dziewczynę z jej przyjacielem nic nie łączy poza przyjaźnią. Co jeśli ta dwójka idzie się spotkać do np tej dziewczyny albo jej przyjaciela? Chłopaku, miej do niej trochę zaufania i uwierz, że jeśli Cię kocha, to Cię z nim nie zdradzi, a Twoje podejrzenia i zdenerwowania są nie na miejscu :) 

Trochę powiedziałam o przyjaźni damsko-męskiej, więc teraz najwyższy czas przejść do moich Friends 4ever ! 

Na samym początku zacznę od przyjaciółek, a skończę na przyjacielach :)

Olaa <3 ----> - 14 lat aktualnie, Blondynka niższa ode mnie <3 (Ola nie bij XDD )
jest najlepsza, chyba jedno słowo wystarczy na jej określenie <3 nasza przyjaźń zaczęła się od wielkiej 2 miesięcznej kłótni, mimo że się nie znałyśmy. Pod koniec sierpnia 2013 r. jakoś tak się stało, że się pogodziłyśmy i zaczęły się pisać nasze wspomienia przez te dwa lata <3


 

 
 brak pytan XDD 


Lecimy do kolejnej :
Gabi<3 ---->- ma ciemno brązowo-czarne włosy xd
nosi okularki, jest chuda, prawie na każdej lekcji robi fotki ;p znamy się od 3 roku życia, kiedy to nasz kontakt się urwał na prawie 13 lat, w tym wieku poznałyśmy się 'po raz drugi' 
następną osobą jest:
Sabina --->- rok młodsza ode mnie, jesteśmy razem w zespole szkolnym, jest ode mnie wyższa ;-; poznałyśmy się na próbie zespołu :) 

No to przechodzimy do przyjaciół płci męskiej ;p 

Rusio ----> 3 lata starszy ode mnie, czyli 17'letni, nie dużo wyższy ode mnie rudy blondyn XDD znamy się 3 lata, miał Aprilie Rs, sprzedał i znowu chce kupić xd aktor do ról specjalnych haha, przez całe życie doświadczył wielu paranormalnych sytuacji związanych z siłami nadprzyrodzonymi, mam jego zdjęcia z młodości, ale ich nie wstawie bo mnie zabije ;p mamy dużo wspomnień :) i ostatni :
Norbii ---> rok starszy ode mnie, przyjaźnimy się od września, bardzo dobrze się dogadujemy, choć często i kłócimy :/ lubie go bić w brzuch haha, ma fajną grzywkę i śmiech XD piszemy codziennie, w nocy gadamy przez telefon, zazwyczaj ja zasypiam a on mnie woła myśląc, że się obudzę haha xd na codzień widujemy się w szkole :) ostatnio niestety ta przyjaźń prawie uległa swojemu końcowi. Padło parę niepotrzebnych słów i znajomość zaczęła tracić sens. Jednak na szczęście wszystko wróciło do normy i przyjaźń nadal trwa :)


takie tam matoły ;p

Już chyba wszystko napisałam, co miałam napisać, więc pasowałoby się zbliżać ku końcowi postu. Tradycyjnie zapraszam Was na mojego :

aska ----> klik <3
oraz na instagrama ---->Klik <3

Zachęcam do wspólnej obserwacji (jest mi potrzebna do pewnej strony, o której może niedługo napiszę) , oraz komentowania :) 

Shanell.
5 komentarzy:

 1. Hmm. Miałam taką przyjaźń.. przyjaciel mój był 3 lata ode mnie starszy. Nasza przyjaźń trwała 10 lat. Było zajebiście.. niestety "miał" wypadek i nie żyje. Takie przyjaźnie istnieją i są, jeśli to traktuje się jako przyjaźń a nie zauroczenie...
  obserwuję Cię i zapraszam do siebie ;)
  http://everythingxaboutxmex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia <3 Oby przyjaźnie się nie rozwaliły :* :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście twierdzę , że istnieje i ma się dobrze. Nie każda przyjaźń damsko-męska musi kończyć się związkiem i miłością. Sama mam przyjaciela , który mieszka koło mnie i znamy się od małego. Nigdy nie przyszło nam do głowy być ze sobą. Świetnie , że masz takie osoby w swoim życiu !

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia. Ja uważam że przyjaźń damsko-męska istnieje i tak jak wspomniały dziewczyny na górze wcale nie musi się zakończyć miłością.
  POWODZENIA!
  marta-sieradzka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjaciele to coś najpiękniejszego co może spotkać nas w życiu :)
  Obserwuję i pozdrawiam serdecznie!
  http://gold-klaudia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń